محل تبلیغات شما

 

صنعت مرغداری روز به روز رونق بیشتری به خود می گیرد و هر روز از راه های پیسرفته تری جهت توسعه خود استفاده می کند.

مرغداری ها با توجه به آلودگی هایی که ایجاد می کنند و بوی بدی که محیط را فرا می گیرد، طبق قوانین وزارت بهداشت باید از محیط مسی چه شهر و چه روستا حداقل ۲ کیلومتر فاصله داشته باشند.

با پیشرفت تکنولوژی از آلودگی های مرغداری ها و بوی بد آنها بسیار کاسته شده است.یکی از دستگاه هایی که امروزه در اکثر مرغداری های پیشرفته استفاده می شود، دستگاه اوزون ساز است.

ازون ساز با خاصیت ضد عفونی کنندگی بالایی که دارد، محیط مرغداری را ضد عفونی می کند.از جمله فواید بسیار مهم ازن ساز در مرغداری ها که باعث محبوبیت آن شده است کاهش و حذف بوی بد مرغداری هاست.

زیرا با آلودگی ها و فضولاتی که مرغ ها در مرغداری تولید می کنند هم بستری مناسب برای رشد انواع میکروب و قارچ و باکتری ها می باشد و هم بوی بد آن تا چند صد متر مرغداری به مشام می رسد.

به این دلیل ازن ساز از تجهیزات اساسی مرغداری ها شده است. زیرا علاوه بر رفع بوی بد و ضد عفونی محیط کاربردهای بسیار بیشتری در محیط دارد.

دستگاه اوزون ساز برای ضد عفونی کردن آب آشامیدنی مرغ ها، محیط، لباس های کار، و حتی خود اشخاص هم استفاده می شود.

ازن ساز

برای ورود اشخاص به داخل مرغداری معمولا از حوضچه های حاوی کلر استفاده می کنند. و افراد از داخل حوضچه رد می شود. دستگاه ازن ساز جایگزین خوبی برای حوضچه های کلر دار شده اند. زیرا هم مقرون به صرفه بوده و هم آب کلر دار استفاده شده وارد طبیعت نمی شود.

ازن ساز با گازهای موجود در هوا ترکیب شده و در نهایت خود تبدیل به اکسیژن می شود. اکسیژن تولیدی جهت رشد و سلامتی مرغ ها بسیار مفید می باشد.

 


ازن ساز در مرغداری ها

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی